, , ,

Set Ngrënie, Qershi – Konges Sløjd

Konges Slojd

Një set krejt i veçantë për të ngrënë me qershi të vogla!

  • Me 5 pjesë: Tas, pjatë e madhe, pirun, lugë dhe gotë
  • 70% bamboo natyrale dhe për rezistencë, 30% melamin
  • Lahet lehtësisht edhe në lavastovilje

3,800L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set Ngrënie, Qershi – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.