Set zhytje Junior – Masa këmbës 31/34, Sonny

SunnyLife

Seti i zhytjes nga Sunnylife ka të gjithë aksesorët e nevojshëm për eksplorimin cilësor dhe në komoditet absolut të botës nën ujore e brigjeve.

I gjithë seti është punuar me materiale të pastra, pa Phthalates dhe është dizenjuar për përdorim intensiv dhe afatgjatë.

  1. Për masat e këmbëve nga 31 – 34.
  2. Seti Përmban:
  • 1 maskë
  • 1 palë syze ujë
  • 1 tub ujë
  • 2 lopata këmbësh
  • 1 çantë rrjetë mbajtëse
  • 1 set me stickers për personalizim

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjianle Sunnylife Australia.

8,600L

Loading...
Compare
Marka

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Set zhytje Junior – Masa këmbës 31/34, Sonny”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…