, ,

Shishe Silikoni – Teddy Whale

Konges Slojd
Availability:

3 stok


330ml

Shishja e ujit prej silikoni është shumë e lehtë për çdo udhëtim e për t’u marrë me vete në shkollë e kopsht!

Ka një pipëz mbi kapak dhe një pipëz të gjatë brenda në shishe, e cila mund të hiqet.

  • E sigurt edhe në lavastovilje;
  • Jo në mikrovalë;
  • Mos e përdorni për pije me gaz;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

 

 

4,800L

3 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

100% Silikon

Mirëmbajtja

Lahen në lavastovilje; jo në mikrovalë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shishe Silikoni – Teddy Whale”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…