, , ,

Shtroje Tavoline – Merry Christmas

Konges Slojd
Availability:

6 stok


Shtroje silikoni, që nuk rrëshket dhe as nuk lë gjë të bie nga tavolina! 

  • Bërë me 100% silikon
  • Mbajeni larg nga sendet e mprehta
  • Kujdes me ushqimin apo lëngjet me ngjyrues, mund të thithen dhe lënë njollë mbi sipërfaqe
  • Laheni me ujë të vakët, max 30 gradë.

2,500L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 8 cm
Mosha

Marka

Materiali

Stainless

Mirmbajtja

Rekomandohet të lahet me dorë Jo në lavastovilje; Jo në mikrovalë; Jo në ngrirje.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Shtroje Tavoline – Merry Christmas”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…