,

Stilolaps Argjend – Me konturë me ngjyrë

OOLY
Availability:

6 stok


  • Teknika: Stilolapsa xhel
  • E veçanta: Stilolapsat shkruajnë të gjithë me bojë argjendi, por secili prej tyre konturon me një ngjyrë të shndritshme shkrimin! Një efekt fantastik mbi letër, që gëzon fëmijë e të rritur! 
  • Seti përmban: 6 copë

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,200L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilolaps Argjend – Me konturë me ngjyrë”

There are no reviews yet.