, ,

Stilolaps me 6 ngjyra – Tinou


Mosha: 4 vjeç

Një stilokaps ylber me 6 ngjyra! E kuqe, pink, lejla, e gjelbër, portokalli 

***
Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco!
***

 

620L

Loading...
Compare
Përmasa 15 cm
Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Stilolaps me 6 ngjyra – Tinou”

There are no reviews yet.