,

Storm Onesie – Dull Gold

Konges Slojd
Availability:

4 stok


Xhup tip jumpsuit për fëmijë të vegjël.

Xhupi ka një shtresë të jashtme BIONIC FINISH ECO, me veti izoluese, i cili e bën të papërshkueshëm nga era dhe kundra ujit.

  • Kapuçi mund të hiqet
  • Mbyllja me zinxhir

 

9,600L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , ,

Materiali

Nylon jashtë, brenda pambuk organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Storm Onesie – Dull Gold”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…