, ,

Swim Nappy – Rrobabanjo për bebe, Lemon

Konges Slojd

Swim Nappy të ripërdorshme dhe ultra higjienike për bebet e vogla që ende nuk kanë hequr pelenat. Kanë një shtresë neoprene, elastike, që nuk lejojnë rrjedhjet/aksidentet e vogla të dalin jashtë.

Hiqen e vishen shumë lehtë falë pjesës elastike tek beli dhe tek këmbët.

  • Neoprene e cilësisë më të lartë, lahet shumë mirë në ujë të ftohtë dhe thahet menjëherë, nuk mban papastëri apo baktere që mund të krijohen nga lagështira.
  • Konges Sløjd sjell një linjë plazhi, referomuar me materialet më të mira, pa toksina, dedikuar prindërve e familjeve të reja, dizenjuar për të qenë funksionale dhe jetëgjatë.

3,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

Materiali

90% NEOPRENE 10% NYLON RIB: 82% POLYESTER 18% SPANDEX

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Swim Nappy – Rrobabanjo për bebe, Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…