, , ,

Syze Dielli Baby 0-9M, Pearl Blue

Beaba
Availability:

21 stok


Syzet e diellit për bebe nga 0-9 muaj, dizenjuar për të zgjidhur në mënyrë efektive mbrojtjen nga dielli për sytë sensitiv.

Lentet e polarizuara, 100% mbrojtje nga rrezet UV, Kategoria 4

  • Bashkëpunimi me specialistë: Syzet Béaba janë projektuar në bashkëpunim me okulist dhe osteopat.
  • Rripi elastik i rregullueshëm i kokës: nuk lëvizin dhe sigurojnë qëndrim në sy optimal kur bebet rrijnë shtrirë apo ngrihen e lëvizin. 
  • Fit Tech: Zona e hundës dhe bishtat bëhen me Fit Tech, një material i butë dhe i rehatshëm, që përshtatet me morfologjinë e fytyrave të fëmijëve
  • Mbrojtje anësore: pengesë e reflektimit UV në anët – mbrojtje maksimale kundër rrezeve të diellit
  • Lentet e kategorisë 4: filtrim me cilësi të lartë 100% UV – mbrojtje maksimale ndaj shkëlqimit të përshtatshëm nga ekspozimi në det dhe mal
  • Aksesorët: vijnë në një kuti të fortë me një pastrues mikrofibër
  • Mirëmbajtja: pastrimi i xhamave me pastruesin mikrofibër

4,200L

21 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Syze Dielli Baby 0-9M, Pearl Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…