Sold out!
,

Syze Ujë – Mima The Fairy Pink Lilac

SunnyLife
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 – 10 vjeç

Syzhet e plazhit fantastike, me ngjyra të theksuara e dizenjuar për të gëzuar të vegjëlit në plazh!

  • 380-UV lente mbrojtëse nga rrezatimi ultraviolet, të përshtatshme për përdorim jashtë.
  • Lente e brendshme antimjegull, për shikueshmëri të qartë nën ujë
  • Gjatësia e rripit e rregullueshme, prej silikoni, që nuk rrëshqet.
  • Jo ​​toksike, Pa Phthalate 

Zgjidhni materialet PVC jo toksike për fëmijët tuaj, të cilësisë së lartë. Produktet e plazhit nga Sunnylife Kids Australia tashmë mund t’ju shoqërojnë me pushimet tuaja ndër vite! Ato janë rezistente në ujë dhe sfidojnë fëmijët më trazovaç!

***

Lilú Kids është rishitës i autorizuar i produkteve origjinale nga Sunnylife Australia. 

2,300L

Sold out!

Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Syze Ujë – Mima The Fairy Pink Lilac”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…