,

Tapikékoi – Çfarë mungon?

Djeco
Availability:

6 stok


Mosha: 5-99 vjeç

Tapikékoi vlerësohet një nga lojrat më të bukura familjare të Djecos: është një lojë observimi, refleksi dhe shpejtësie.

Gjeni objektet që mungojnë e janë marrë nga shtëpia.

  • Nga 2-4 lojtarë

2,100L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 21 × 5 × 21 cm
Mosha

Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tapikékoi – Çfarë mungon?”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…