, ,

Tattoo – Bright Birds

Djeco
Availability:

2 stok


Tatoo një-përdorimshe me dizajne fantastike dhe efekte shkëlqyese!

Seti përmban 2 fletë me tatoo të madhësive të ndryshme!

  • Hiqen lehtë me ujë & sapun
  • Totalisht të sigurta dhe të testuara për lëkurën e fëmijëve.

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

850L

2 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Letër

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoo – Bright Birds”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…