Sold out!
, ,

Tattoos, Natyra

Londji
Availability:

S’ka stok


Mosha: 3 vjeç

Sikur të ishim në pyll me setin e ngrohtë me 10 tattuazhe dizenjuar plot shije nga Londji. Janë të pastra, të sigurta, shumë argëtuese për fëmijët dhe janë prodhuar në Europë!

  • Seti përmban: 10 tattoo
  • Ilustrimet nga ulio Blasco, Sr. López

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.


950L

Sold out!

Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoos, Natyra”

There are no reviews yet.