, ,

Tattoos, Garë makinash

Londji
Availability:

6 stok


Mosha: 3 vjeç

Në një garë të gjithë! Kush do fitojē?…Një set me 10 tattuazhe dizenjuar plot shije nga Londji. Janë të pastra, të sigurta, shumë argëtuese për fëmijët dhe janë prodhuar në Europë!

  • Seti përmban: 10 tattoo
  • Ilustrimet nga ulio Blasco, Sr. López

***

Krijuar dhe prodhuar në Spanjë, nga Londji: një projekt bashkëkohor ku takohen arti, loja dhe origjinaliteti në mënyrë të qëndrueshme, duke respektuar natyrën dhe mjedisin e punës, që nga viti 2004.


950L

6 stok

Loading...
Compare
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tattoos, Garë makinash”

There are no reviews yet.