Sold out!
,

Tendë UV Pop Up – Cherry Blush

Availability:

S’ka stok


Tenda elegante dhe super praktike, me mbrojtje nga rrezet UV, për të strehuar bebushin nën diellin e nxehtë. 

Pjesa interesante: Është shumë argëtuese ta hapësh! Vjen e mbyllur në formë disku dhe për ta hapur, bëni dy hapa mbrapa, shkundeni dhe hapet menjëherë! E keni gati!

  • Mund të përdoret në plazh apo piknik!
  • Mban deri në 2 fëmijë, plus një të rritur
  • 1.5m2 hije
  • Përmasa e hapur: 125 x 125 cm x 110cm
  • Përmasa e mbyllur: 70cm
  • Materiali: poliestër 190T me një shtresë mbrojtëse UV 50 .

8,200L

Sold out!

Compare
Përmasa 125 × 125 × 110 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë UV Pop Up – Cherry Blush”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…