,

Tendë UV Pop Up – Tigers

Konges Slojd

Tenda elegante dhe super praktike, me mbrojtje nga rrezet UV, për të strehuar bebushin nën diellin e nxehtë. 

Pjesa interesante: Është shumë argëtuese ta hapësh! Vjen e mbyllur në formë disku dhe për ta hapur, bëni dy hapa mbrapa, shkundeni dhe hapet menjëherë! E keni gati!

Zgjidhni nga 2 përmasa:

Small: Baza 70 x 80 cm x Lartësia: 90 cm

Large: Baza 95 cm x 115cm x Lartësia 125 cm

  • Mund të përdoret në plazh apo piknik!
  • Materiali: poliestër 190T me një shtresë mbrojtëse UV 50 .

7,200L9,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Materiali

100% Polyester / Faktor UPF 50+.

Masa

,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tendë UV Pop Up – Tigers”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…