, , ,

Termus Ujë – Overland/Lemon

Konges Slojd
Availability:

6 stok


350ml

Kjo shishe termike është ideale për çdo udhëtim e për t’u marrë me vete në shkollë e kopsht!

Përmban dy tapa: një tapë me pipëz dhe një tapë inoksi, për t’u pirë si gotë.

Mban pijet e ngrohta të ngrohta 6h, të ftohtat të freskëta për 7h!

  • Inoks 100% për ushqime
  • Lahet me dorë;
  • Mos e përdorni në lavastovilje;
  • Mos e përdorni në mikrovalë;
  • Mos e përdorni për pije me gaz;
  • Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

2,800L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 18 × 7 cm
Mosha

Marka

Materiali

Inoks

Mirëmbajtja

Mos e përdorni në lavastovilje;
Mos e përdorni në mikrovalë;
Mos e përdorni për pije me gaz;
Mos e tejmbushni me pije të nxehta.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Termus Ujë – Overland/Lemon”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…