, , ,

Tinyly Figurinë – Cristale & Frizz

Djeco
Availability:

5 stok


Figuria nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat 8 cm 

Mosha: 4vjeç

 

 

1,600L

5 stok

Loading...
Compare
Përmasa 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly Figurinë – Cristale & Frizz”

There are no reviews yet.