, , ,

Tinyly – Shtëpia Sunny & Mia

Djeco

Mosha: 4vjeç

Sunny dhe luani i saj i vogël besnik Mia duket sikur e kanë jetojnë mbi një re!

Shtëpia është në formën e reve dhe me ngjyrat e lehta; kur  e hapni, mund të zbuloni një dekor shtëpie kukullash: një dhomë gjumi, një kuzhinë dhe një tavolinë ngrënieje. Një jetë bohemiane!

Mund të shtoni figurina të tjera nga koleksioni Tinyly sipas dëshirës.

Bluchka & Indie nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

  • Seti përmban: Një figurinë Tinyly Sunny & Mia, si edhe shtëpinë saj valixhe.
  • Përmasat e Shtëpisë 26 x 19 x 10 cm, Kukulla 8 cm 

5,200L

Loading...
Compare
Përmasa 26 × 19 × 10 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Shtëpia Sunny & Mia”

There are no reviews yet.