Sold out!
,

Tinyly – Tutti Frutti

Djeco
Availability:

S’ka stok


Kukulla e vogël Tutti duket si ëmbëlsirë, mban në dorë akullore shoqërohet nga maskoti i saj, foka Frutti. 

Tutti Frutti nga koleksioni poetik dhe origjinal i figurinave Tinyly, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

Përmasat 8 cm 

Mosha: 4vjeç

 

 

1,600L

Sold out!

Compare
Përmasa 8 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tinyly – Tutti Frutti”

There are no reviews yet.