,

Varëse çelësash – Rainbow

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Stilin ëndërrimtar të Mimi Lulës merreni kudo me vete, lidheni pas çelësave dhe çanta do duket menjëherë sikur merr një ndriçim tjetër!

Varësja me Dino është plot shkëlqim dhe shumë praktike: madhësia e saj do t’jua bëjë më të lehtë të gjeni çelësat duke kontrolluar në çantë apo t’i shquani kudo nëpër shtëpi!

1,450L

4 stok

Loading...
Compare
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Varëse çelësash – Rainbow”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…