,

3 kupat e ujit!

Lilliputiens
Availability:

11 stok


Mosha: 6muaj

Mbushini me ujë 3 kupat me personazhet e Lilliputiens dhe shihni të derdhet ujë nga vrimat me forma të ndryshme të kupave.

Fëmijët thjesht e adhurojnë këtë argëtim, kudo në ujë!

Materiali i kupave (neoprene) nuk mban lagështirë dhe nuk krijon myk nga përdorimi i vazhdeshëm në ujë.

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, produktet janë të cilësisë së lartë, materiale interesante, design klasik. 

 

3,500L

11 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

Neoprene & polyester

Mirmbajtja

Larje me dorë

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “3 kupat e ujit!”

There are no reviews yet.