-40%
, , , ,

Visual Sensory Tray

Tender Leaf

Shihni botën përreth me 4 lloje të ndryshme thjerrash tek format e setit.

Një lojë imazhesh e kurioziteti mbi përthyerjen e dritës, nxit njohjen e formave duke i vendosur në vendin e tyre dhe njohjen e ngjyrave.

Përmasat: 15 x 15 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë

 

2,100L 3,500L

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 15 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Visual Sensory Tray”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…