-39%
, , , ,

Pasqyrat & Filtra – Essential, Janod

Janod
Availability:

6 stok


Mosha: 9 muaj

Origjinale, lejon bebet të eksplorojnë botën në një mënyrë shumë argëtuese, me pasqyrime befasuese dhe filtra ngjyrash. 

Pasqyrat: Kjo kuti trekëndore ka pasqyra të ndryshme në të gjitha sipërfaqet e saj për t’u zbuluar: pasqyra të shumta me flluska, pasqyrë normale, pasqyrë e lakuar dhe pasqyrë zmadhuese rrotulluese.

Filtrat: 3 filtra me veti zmadhuese që lejojnë fëmijën të zbulojë botën me ngjyra të ndryshme (blu, e kuqe dhe e verdhë)! Ato qëndrojnë pas kutisë me magnet. 

Kjo lodër mund të nis të përdoret qysh herët tek fëmijët, zhvillon mprehtësinë vizuale dhe zbulimin e ambientit plot dinamizëm. 

Materiali: Dru, bojra uji

Përmasa: 21 x 17 x 15 cm

***

Janod është një ndër markat më tradicionale dhe simbolike franceze, e cila që nga viti 1975 krijon dhe prodhon lojra druri, lojra edukative dhe argëtuese bazuar në prototipe origjinale.***

Disa nga lojrat klasike të Janod janë aq popullore në Francë, sa duket të mbash në dorë një pjesë historie që kanë shënuar fëmijërinë e shumë brezave. 

Për të sjell një lojë të re, duhet 1 vit nga idea fillestare dhe hedhja në treg. 

Lojrat janë të trashëgueshme. Lojrat dhe paketimet janë punuar me dru apo materiale të riciklueshme. 

3,800L 6,200L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Pasqyrat & Filtra – Essential, Janod”

There are no reviews yet.