,

Xhup Andray Bungee Cord

Konges Slojd

Xhup i ngrohtë, i bërë me 100% polyester të ricikluar, me detaje elegante të një lepurushi qëndisur rreth xhepave. Ka xhepa të mëdhenj dhe një kapuç, që mund të hiqet.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

 

13,800L

Prioriteti:

Compare
21,600L for 2 item(s)
Marka

Masa

, , , , , , ,

Materiali

30% WOOL/ 70% POLYESTER

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup Andray Bungee Cord”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…