-25%
, , ,

Xhup – Tiger Cool

Konges Slojd

Xhup i papërshkueshëm nga uji, me shtresë të lartë izoluese, i cili siguron që fëmija të jetë ngrohtë dhe komod në mot më të ftohtë.

  • Mbushja THERMOLITE me fibra të ricikluara, për veti izoluese të larta
  • Jashtë veshur me BIONIC ECO FINISH.

Materialet e lehta natyrale lejojnë ajrimin dhe rregullojnë temperaturën e trupit.

12,600L 16,800L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , ,

Materiali

me pupla brenda

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Xhup – Tiger Cool”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…