, ,

4 Markers – Xixa, Djeco

Djeco

Set me 4 markers uji me bojra të ndryshme, plot me xixa, për një efekt shumë kreativ dhe argëtues mbi çdo krijim.

***
Ekipi krijues i Djeco ka projektuar koleksionin e kancelarisë Lovely Paper, plot shije dhe me ilustrime të bukura: libra, fletore, ditar sekret, lapsi, shumëllojshmëri teknikash ngjyrosjeje, gomë, ngjitëse, stampa, stickers të ndryshme, ngjitëse dekorative, për të ndriçuar ditët e fëmijëve dhe të më të rriturve. 

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

 

1,100L

Loading...
Compare
Marka

Materiali

Dru, magnet

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “4 Markers – Xixa, Djeco”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…