-30% Sold out!
, , ,

Anex IQ – Rosey

Anex
Availability:

S’ka stok


Anex IQ përfshin një set të plotë karroce me portbebe, ulëse dhe karrocë të vogël udhëtimi! Me 8 rrotat e setit, ju kombinoni pjesët e karrocës sipas nevojës suaj e fazave të ndryshme të rritjes së bebit nga lindja deri në 5 vjeç, e gjitha pa ndryshuar asnjëherë karrocën!

Karroca juaj Anex IQ është e paketuar në një kuti plot me pjesë për t’u zbuluar:

  1. Portbebe
  2. Ulësja e madhe
  3. Ulësja për variantin Buggy të karrocës
  4. 4 lloje të ndryshme rrotash (2 tipe të mëdha e 2 të vogla) / të përshtatshme për t’u përdorur së bashku si të dëshironi = 8 rrota gjithsej!
  5. 2 lloj dorezash që shtyjnë karrocën: një e madhe, një e vogël
  6. 2 doreza mbrojtëse përpara: një për ulësen e madhe e një për variantin Buggy të karrocës së udhëtimit
  7. 2 mushama shiu: një për portbeben & një për ulësen e madhe (për Buggy jo)

IQ është një zgjidhje e zgjuar, praktike, e cila i përgjigjet nevojave të transforimit të stilit të jetës me fëmijët.

 

65,600L 94,000L

Sold out!

Compare
70,800L for 2 item(s)
Marka

Siguria

EN 1888-1:2018 / EN 1888-2:2018

Mirëmbajtja

E gjithë pëlhura është kundra ujit dhe siguron mbrojtje nga dielli UV 50 Pjesë e lëvizshme prej tekstili hiqen lehtë për t'i larë.

Ngjyra IQ

Rose

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Anex IQ – Rosey”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…