, ,

Arty Toys, Karroca dhe Princesha Mila

Djeco

Mosha: 4 vjeç

Karroca me kalë e princeshës Mila vjen e ilustruar si në përralla, me kabinën mbretësore e me rrota prej floriri. Kali bardhë tërheq karrocën e Milës. Karroca së bashku me kalin zgjatet në 20cm.

Seti përmban: Figurinën e princeshës, karrocën dhe kalin.

Pjesë e koleksionit mistik dhe origjinal i figurinave Arty Toys, krijuar  nga ilustrues artistik bashkëkohorë dhe imagjinata e tyre.

 

 

4,800L

Loading...
Compare
Përmasa 20 × 12 × 11 cm
Marka

Mosha

Materiali

Dru, rezine, bojra ujë, pa BPA apo sulfate dhe pa asnjë lëndë toksike, sipas rregullores së sigurisë së lojrave EN71 e Bashkimit Europian.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Arty Toys, Karroca dhe Princesha Mila”

There are no reviews yet.