-40%
, , , ,

Audio Sensory Tray

Tender Leaf

Çdo formë bën nga një tingull të ndryshëm! Dëgjojini me kujdes dhe argëtohuni duke gjetur vendin e secilës formë mbi bazën prej druri.

Një lojë tingujsh, formash dhe ngjyrash për më të vegjëlit.

Përmasat: 15 x 15 cm

Materiali: Dru dhe bojra me bazë ujë

***

Tender Leaf Toys mbjell një pemë të re për çdo pemë që përdor për të prodhuar lojrat dhe mobiliet e tyre për fëmijë!

 

2,100L 3,500L

Loading...
Compare
Përmasa 15 × 15 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Audio Sensory Tray”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…