, ,

Baby Scooti – Djeco

Djeco

Mosha: 18 muaj

Një biçikletë e re nga Djeco, për biçikletën e parë e të përsosur për të vegjlit, si për në shtëpi ashtu edhe jashtë!

Prodhuar me dru dhe goma të buta plastike. Gomat e buta lëvizin lehtë dhe qetësisht mbi dysheme.

  • Lartësia e sediljes 23cm
  • Duhet montuar

Desgin-i nga Christophe Gilet

10,500L

Loading...
Compare
Përmasa 46 × 38 cm
Mosha

Marka

Materiali

Dru

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Baby Scooti – Djeco”

There are no reviews yet.