,

Batanije e lehtë 75x100cm – Peppy Penguins

Trixie
Availability:

4 stok


Batanije e lehtë, nga njëra anë napë dhe nga ana tjetër, një shtresë e hollë pellushi. 

Mund të përdoret në çdo stinë!

  • Përmasa: 75x 100 cm
  • 100% pambuk organik / 100% PES

5,600L

4 stok

Loading...
Compare
Përmasa 75 × 100 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Batanije e lehtë 75x100cm – Peppy Penguins”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…