, , , , , ,

Newborn Gift Box – Peppy Penguins

Trixie
Availability:

3 stok


Një kuti me disa dhurata të bukura për të larë e ndërruar bebin e sapolindur, të nevojshme për çdo prind, me materiale organike dhe dizajne elegante nga Trixie.

Seti përmban:

  • një çantë tualeti për të ruajtur të gjitha aksesorët e ndërrimit të bebit
  • një napë për të larë e pastruar gjatë dushit bebin
  • një peshqir me kapuç pas larjes.

8,400L

3 stok

Loading...
Compare
Marka

Materiali

100% Pambuk Organik

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Newborn Gift Box – Peppy Penguins”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…