Sold out!
,

Bllok Vizatimi – Dog

Availability:

S’ka stok


Bllok vizatimi për moshat e vogla, me një dorezë për ta marrë kudo me vete! Dizenjuar për të frymëzuar dhe nxitur krijimtarinë!

  • 60 fletë – shumë vend për shumë ide
  • Përmasa 22 cm x 18 cm
  • Hapje mbyllje e lehtë
  • Letër 100gsm, perfekte për shumë teknika vizatimi & pikture
  • Letër pa përbërje acide

***

Mjetet kancelarike dhe artistike të OOLY vijnë si ylber ngjyrash! Ato janë dizenjuar për të gëzuar fëmijët në shkolla, fëmijët më të vegjël, që sapo kanë zbuluar dashurinë për ngjyrat e vizatimet, si edhe për çdo të rriturit në zyra & profesione! Zbuloni një koleksion të gëzueshëm me stilolapsa, ngjyra, markers, stickers, blloqe e fletore! Të gjitha ju ftojnë të krijoni e ëndërroni mbi tavolinën e punës! OOLY, Seriously Cute!

OOLY është rigoroz në çështjet e sigurisë dhe testimit të produkteve. Për më shumë mbi sigurinë dhe pastërtinë e produkteve OOLY, lexoni detajet më poshtë.

2,100L

Sold out!

Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bllok Vizatimi – Dog”

There are no reviews yet.