Sold out!
, ,

Ngjyrat – Lapsat e parë!

Djeco
Availability:

S’ka stok


Mosha: 18 muaj

Lapsat e parë për fëmijët e vegjël / 8 ngjyra të ndezura! 

Çfarë i dallon? 

  • Formë trekëndore ergonomike
  • Të shkurtër dhe të trashë për duart e vogla
  • Nuk lënë njollë nëse ngjyroset aksidentalisht e gjithë shtëpia – Nga seria e Djeco-s e bojrave super të pastrueshme!
  • Ngjyra të ndezura dhe majë e butë, për të lehtë shenjë në faqe!

***

Zgjidhni artikuj kancelarikë për fëmijë cilësor dhe jo toksike nga Djeco! 

1,300L

Sold out!

Compare
Përmasa 18 × 5 × 18 cm
Mosha

Marka

Siguria

Bërë nga materiale jo toksike, bojra jo-toksike, sipas rregulloreve EN71 & ASTM. EN71 është një set standardesh europiane të Sigurisë së Produkteve, që vlen për të gjitha lodrat e shitura në Bashkimin Europian. EN 71, i cili është gjithashtu pjesë e direktivës CE, është vendosur për të siguruar që të gjitha lodrat e shitura në BE plotësojnë disa standarde minimale të sigurisë sipas faktorëve të mëposhtëm: mekanik, zhurmës, zjarrit, përbërjes kimike, sigurisë elektrike, higjienës, rrezatimeve të dëmshme

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Ngjyrat – Lapsat e parë!”

There are no reviews yet.