-30%
, , ,

Bluzë Liewood – Alvis Dark Navy

Liewood

Bluzë sportive prej pambuku nga Liewood.

  • 97% pambuk organik dhe 3% elastene
  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

4,340L 6,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , ,

Materiali

95% pambuk organik dhe 5% elastene

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë Liewood – Alvis Dark Navy”

There are no reviews yet.