-20%
, , ,

Bluzë me kopsa Peach Dust

Konges Slojd
Availability:

3 stok


Bluzë e thurur, 100% lesh merino, me jakë të bukur dhe fije shkëlqyese elegante.

Mund të kombinohet me secilin nga fustanet apo fundet e Konges Sløjd.

  • Masat janë reale; rekomandojmë përgjithësisht të zgjidhni masën sipas moshës aktuale të fëmijës. 

6,560L 8,200L

Prioriteti:

Compare
Marka

Masa

, , , , , , , , ,

Materiali

100% lesh merino

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bluzë me kopsa Peach Dust”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…