,

Bojë me Efekt Dërrasë Vizatimi – Argjil

Availability:

6 stok


Bojë me bazë ujë për të bërë një sipërfaqe dërrase e cila mund të shkruhet dhe të fshihet përsëri. Boja e tharë ka efekt mat, në ngjyrë argjil.

Bojën e aplikoni me furçë në sipërfaqe të forta si kartoni, mur, metal, drur dhe shumë më të tjera.

Udhëzime përdorimi: Përziheni mirë bojën përpara aplikimit me furçë ose rul. Aplikoni një shtresë të dytë nëse është e nevojshme. Bojrat mund të përzihen së bashku. Pastroni mjetet pas përdorimit me ujë.

  • 250ml
  • Koha e tharjes është rreth 24 orë

2,500L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Bojë me Efekt Dërrasë Vizatimi – Argjil”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…