,

Kuletë lapsash – Mr. Moon

Djeco

Mosha: 3 vjeç

Mbani të sistemuara lapsat dhe kancelarinë tuaj të preferuar për në shkollë/para-shkollor!

Mr. Moon:

  • është prej pambuku
  • i gjatë 23 cm
  • personazh origjinal i Djeco, nga Muriel Kerba.

800L

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kuletë lapsash – Mr. Moon”

There are no reviews yet.