Mjedra Valery – Nuts & Forest

Oli & Carol
Availability:

6 stok


Mosha: 0muaj – 8 vjeç!

Materiali: Gomë natyrale hevea

Nga Koleksioni i ri Nuts & Forest: Mjedra Valery

Healthy Tip: E dini se mjedrat ndihmojnë shikimin? Mund t’i prezantojmë fëmijët me natyrën dhe frutat që na rrethojnë!

 

Mbi Oli & Carol:

Plot detaje dhe ngjyrat e ndezura, e bën çdo model Oli & Carol të shkëlqyer:

  1. Për të qetësuar dhëmbët dhe mishrat e dhëmbëve: tekstura dhe dhe materiali i gomës natyrale është perfekte për periudhën e daljes së dhëmbëve. Bebet do të ndjehen të lehtësuar me butësinë e gomës dhe prekjen e këndshme.
  2. Për në vaskë, pishinë, plazh: qëndron mbi ujë dhe nuk ka të çara në asnjë prej modeleve, gjë që parandalon praninë dhe rritjen e baktereve dhe mykut.
  3. Për të zhvilluar ndjeshmërinë dhe prekjen: fëmijët do të zbulojnë ngjyrat bazë, teksturat e detajuara dhe format krysore. Çdo lodër ka vëllim, strukturë dhe ngjyra që fëmijët të ndjejnë dhe të mësojnë. Koleksioni Oli & Carol është ideal për të miqësuar fëmijët herët me frutat, perimet, natyrën!
  • Materiali: 100% gome natyrale hevea
  • Shumë higjenike, pa asnjë rrezik grumbullimi myku.
  • Pastrimi bëhet vetëm në sipërfaqe! Thjesht përdorni ujë dhe sapun dhe jeni gati për të rifilluar lojën!

Lojra ekologjike, të biodegradueshme dhe miqësore me mjedisin. Punuar me dorë, pikturuar me dorë me pigmente natyrale. Mund të ketë ndryshime të vogla në ngjyrë dhe formë nga njëri produkt tek tjetri. 

 

2,250L

6 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mjedra Valery – Nuts & Forest”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…