,

Byrzylyk, Alice

Lilliputiens
Availability:

3 stok


Mosha: 0muaj

Byzylyku ​​ynë Alice është një shoqëruese e shkëlqyer e parë për foshnjat e vogla. Shumë stimulues dhe super argëtues, byzylyku ​​bën zhurmë të këndshme dhe tundet së bashku me lëvizjet e foshnjës suaj!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

1,600L

3 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

35% cotton, 65% polyester

Mirmbajtja

Në lavatriçe, me cikël të butë 30 gradë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Byrzylyk, Alice”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…