,

Byrzylyk, Joe

Lilliputiens
Availability:

4 stok


Mosha: 0 muaj

Byzylyku ​​Joe është një shoqërues i shkëlqyer e parë për foshnjat e vogla. Shumë stimulues dhe super argëtues, byzylyku është një rrëke e vogël dore, ​​bën zhurmë të këndshme dhe tundet së bashku me lëvizjet e bebit!

***

Si e gjithë linja e lodrave të Lilliputiens, është e gjitha për t’u eksploruar! Produkte me cilësi të lartë, materiale interesante, design klasik. 

1,600L

4 stok

Loading...
Compare
Mosha

Marka

Materiali

35% cotton, 65% polyester

Mirëmbajtja

Në lavatriçe, me cikël të butë 30 gradë.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Byrzylyk, Joe”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…