,

Çadër shiu Djeco, Small – Sea

Djeco
Availability:

3 stok


Një masë pak më e vogël çadre nga Djeco, me diametër 55cm.

Transparente me dizajne të bukura e plot ngjyra nga Djeco, për të ndriçuar ditët me shi!

Disa veti për t’u vënë re:

  • Shumë të forta;
  • Mund të hapet dhe mbyllet lehtësisht nga fëmija, falë mekanizimit të përshtatur për duart e tyre të vogla!
  • Diametër ø55cm

Mosha e rekomanduar: 3 vjeç

1,600L

3 stok

Loading...
Compare
Përmasa 68 × 55 cm
Marka

Mosha

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çadër shiu Djeco, Small – Sea”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…