-30%
, , , ,

Çanta e Gjyshes – Proud Grandma!

Childhome
Availability:

4 stok


Të bëhesh gjyshe është një ndjenjë e mrekullueshme! Me këtë çantë mund t’i tregoni botës se sa krenare jeni për mbesën apo nipin!

Hapësira e bollshme të çantës (50x16x34cm) e bënë të përshtatshme për shëtitje të përditshme, pazare, si dhe për udhëtime më të gjata.

Çanta ka dy lloje dorezash, të gjata apo të shkurtra: mund ta mbani si çantë normale ose si çantë mbi supë.

  • Përmasa: 50 x 16 x 34 cm
  • Materiali: 100% Nylon

5,740L 8,200L

4 stok

Loading...
Compare

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çanta e Gjyshes – Proud Grandma!”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…