Sold out!
,

My First Bag – Black Puffered

Childhome
Availability:

S’ka stok


  •  Për kopsht ose parashkollor

Çantë e vogël me zinxhirë dhe me vesh të vogla: me shkrimin simpatik sipër My First Bag!

Mund të ruani lodrat ose fletoret në këtë çantë kaq të veçantë. 

    • Përmasa 20 x 24 x 8 cm
    • Rripat sistemohen sipas gjatësisë
    • Ka edhe një rrip sigurimi
    • Me 2 ndarje të brendshme, një më të madhe dhe një xhep më të vogël

 

5,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 20 × 24 × 8 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “My First Bag – Black Puffered”

There are no reviews yet.