,

Çanta Dino

Mimi & Lula
Availability:

4 stok


Për fansat e dinosaurëve, vjen çanta plot xixa me Dino!

Ka një rrip të gjatë 48 cm lëkure, mbyllet me zinxhirë dhe bërë me material shkëlqyes!

  • Për shëtitje

3,100L

4 stok

Loading...
Compare

Mund t’ju pëlqejnë edhe…