,

Çantë Midsize, Le Grand Bleu – Konges Sløjd

Availability:

2 stok


  • Për çerdhe, kopsht, parashkollor dhe shëtitje të përditshme
  • Mid-size: Me shumë hapësirë të brendshme, xhep të jashtëm dhe xhep praktik elastik anash, për shishen e ujit
  • Kundra shiut: WATERPROOF LEVEL 3000
  • Me veshje të jashtme BIONIC FINISH ECO TREATMENT
  • OEKO-TEX® Standard 100
  • Rripa të gjerë, të rehatshëm në shpatulla
  • Kundra pa-pastërtive dhe lehtësisht e pastrueshme
  • Lahet në lavatriçe, por nuk këshillohet të lahet shpesh.

Ideale për të mbajtur sendet e përditshme për çerdhe, kopsht, parashkollor: disa ndërresa, kuti ushqimi, fletore si dhe lodrën e preferuar të fëmijës. Edhe shëtitje apo fundjava!

Përmasa: 34 x 25 x 9.5 cm

8,300L

2 stok

Loading...
Compare
9,900L for 2 item(s)
Përmasa 30 × 24 × 9.5 cm

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Midsize, Le Grand Bleu – Konges Sløjd”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…