-46%
, , , ,

Çantë Shkolle – Blue Wolf

Caramel et Cie
Availability:

6 stok


  • Për ciklin fillor, klasa e 1 – 4
  • Mosha: 5-9 vjeç ose për gjatësi: 1.10 m – 1.30m
  • Përmasat e çantës: 38 x 31 x 12 cm
  • 2 vjet garanci

  Organizimi:

  • Me dy ndarje të mëdha të brendshme
  • Me xhep të jashtëm për shishen e ujit
  • Mban dosje, fletore, libra e blloqe, dhe deri në 2 kuleta lapsash
  • Ndërresa, shishe ujë, snack dhe disa libra e fletore.

  Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

  ***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • E papërshkueshme nga uji

6,800L 12,500L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 38 × 31 × 12 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle – Blue Wolf”

There are no reviews yet.