, ,

Çantë Shkolle XL Grrr Blue

Caramel et Cie
Availability:

6 stok


 

  • Për shkollë /  Ideale për fëmijë më të rritur dhe adeoloshentë
  • Mosha: 8-99 vjeç 
  • 2 vjet garanci

Çantë e madhe shkolle, jetëgjatë, e fortë. Plot hapësirë dhe kapacitet 20L për libra, dosje, laptop, shishe ujë, kuti ushqimi, ndërresa, rroba sporti, çantë tjetër të vogël brenda, e çdo gjë tjetër! 

Caramel et Cie.: Të gjitha çantat e Caramel et Cie. njihen për materiale të cilësisë së parë dhe janë destinuar për përdorim INTENSIV.  

  • Cilësia: strukturë të brendshme solide, që siguron stabilitet të formës ergonomike edhe kur nuk është e mbushur plot. Qepjet janë përforcuara në vendet më delikate të konsumit, materiali kundër ujit dhe indiferente ndaj konsumit të përditshëm;
  • Rripat: është adoptuar forma S e rripave të çantave sportive për hiking, për një rehati maksimale dhe formë anatomike
  • Kurrizi: Pjesa e çantës ku mbështet kurrizi përforcuar me një shtresë të trashë sfungjeri rrjetë, kundra lagështirës (djersës).
  • Dizenjuar në Francë

***

  • Materil 100% polyester e riciklueshme.
  • Përmasa: 30 x 40 x 13 cm
  • E papërshkueshme nga uji

12,500L

6 stok

Loading...
Compare
Përmasa 42 × 29 × 16 cm
Marka

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çantë Shkolle XL Grrr Blue”

There are no reviews yet.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…