Sold out!
, ,

Çarçaf dysheku Apricot, 90x200cm Adult

Konges Slojd
Availability:

S’ka stok


Çarçafi nga Konges Slojd, për dyshek, i rrethuar nga rripi elastik për ta mbajtur të palëvizur mbi dyshek!

Adult

90x200cm – për dyshekun e fëmijëve ose të rriturve, single standard deri 90×200

  • 100% pambuk organik

I gjithë i prodhuar prej pambukut organik: kjo do të thotë që pambuku i përdorur është rritur me metoda dhe materiale që kanë një ndikim të ulët në mjedis. Shumë alergji mund të shkaktohen nga kimikatet në fijet e pambukut. 

 

6,800L

Sold out!

Compare
Përmasa 90 × 200 cm
Marka

Ngjyra

Masa

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Çarçaf dysheku Apricot, 90x200cm Adult”

There are no reviews yet.